785 382 070

O nas

Odnawialne źródła energii to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Dlatego też nie tylko świadczymy usługi, ale również staramy się szerzyć świadomość ekologiczną. Od 2010 roku jesteśmy związani z rynkiem OZE a od 2012 roku działamy na „własną rękę”.

Nazwa firmy wzięła się od astronomicznej nazwy niewyczerpalnego źródła energii jakim jest Słońce.

Założycielem i właścicielem firmy jest Maciej Kędzierski absolwent wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Swoje wieloletnią praktykę wykorzystuje nie tylko w profesjonalnej obsłudze klientów, ale również dzieli się wiedzą i zdobytym doświadczeniem  szkoląc przyszłych instalatorów OZE.

Mimo, iż istnienia naszej firmy nie możemy liczyć w dziesiątkach lat, to dzięki naszemu zaangażowaniu, zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i ciągłemu dążeniu do zdobywania wiedzy, mamy się czym pochwalić. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę oraz ofertę, co pozwala nam na kompleksową obsługę naszych klientów.

Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w trakcie pozyskiwania finansowania, realizacji inwestycji, w okresie gwarancyjnym jak i przez cały czas użytkowania naszych produktów. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Kontakt

tel. 785 382 070

biuro@g2v.pl

G2V Maciej Kędzierski
ul. Kołobrzeska 38
10-434 Olsztyn
NIP 7582104473

Przejdź do kontaktu

Partnerzy